Chytrá Televize IPTV pro bezdrátové a kabelové přípojky

Služba je realizována společnosti SledováníTV a je dostupná pro všechny uživatele naší sítě bez omezení typu připojení. Vysílání je možno poskytnout ve dvou kvalitách obrazu SD a HD (u vybraných kanálů). Přehrávání je možné na všech mobilních zařízeních díky aplikaci SledováníTV, která je dostupná pro operační systémem Android a iOS, přes webový prohlížeč, na AppleTV, SmartTV značek LG, Samsung, Panasonic, nebo pomocí speciálního set-top boxu. Na jednom účtu můžete zároveň sledovat televizi i vysílání na mobilním zařízení, nebo skrze webový prohlížeč. Nabídnout můžeme také vysílání více streamu zároveň (například na dvou tabletech).

 

Apple TV

Využijte možnost propojení Vašeho účtu sledovanitv s Apple TV a vyzkoušejte si moderní, rychlé, příjemné prostředí naší aplikace. Není na co čekat, můžete se jen těšit!

 

Smart TV

Mějte všechny funkce SledovaniTV.cz na dosah ovládače z pohodlí gauče i bez set-top boxu. Připojte ke svému účtu aplikaci Smart TV a Váš Samsung, LG či Panasonic již obstarají vše, co je zapotřebí.

 

Zpětné přehrávání 50 hodin + Nahrávky 50 hodin (TimeShift)

Nenechte si uniknout jediný oblíbený pořad díky Nahrávkám! Jejich pomocí si nahrajete 50 hodin záznamu - i všechny díly seriálu pomocí funkce Nahrát jako seriál. A kdyby Vám přece jen nějaký kousek utekl, můžete se na něj podívat až 50 hodin zpětně prostřednictvím služby Timeshift. (Služba neobsahuje Timeshift 50 hodin a Nahrávky 50 hodin u kanálů Prima, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Comedy Central, Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Nova 2, Nova Sport. Pro tuto funkci u těchto kanálů přiobjednejte balíček NP+.)

 

120 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by Vám mohlo uniknout. S Nahrávkami budete mít až 120 hodin svých filmů a seriálů po 6 měsíců vždy na dosah.

 

 

START balíček

Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení

 

 

BASIC balíček

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít

 

 

MAXI + HBO GO balíček

Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

 

 

FilmBox balíček

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!

 

 

HBO Balíček

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

 

 

SPORT balíček

Objednejte si SPORT - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

 

 

Dětský balíček

A teď něco pro děti! Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.

 

 

DOKU balíček

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.

 

 

Relaxxx balíček

Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení

 

 

NP+

Sledujte kanály Nova, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Nova 2, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy central - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.

 


V případě zájmu o službu neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

SledováníTV.cz je provozována firmou sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČO: 0167901